Tableau Mobile

با نرم افزار تبلو موبایل به آسانی داده های خود را در دست بگیرید.

درباره نرم افزار

Tableau Mobile

اینکه بتوانید داده های خود را در یک لحظه بررسی کنید، برای تصمیم گیری بهتر و درک آنچه در اطراف شما می گذرد،  بسیار کلیدی  و حائز اهمیت  است. نرم افزار Tableau Mobile  رابطی است برای اتصال به  Tableau Server شرکت و سازمان شما،  که به راحتی می توانید  داده های خود را از هر مکان و هر زمان که به آن نیاز دارید، بررسی کنید.

سرفصل های دیتای شخصی شده

Personalized data headlines

 

با قابلیت Metrics شما یک راه ساده برای به دست آوردن نمایی هماهنگ و منسجم از مهم ترین KPI های خود دارید. تقریباً از هر داشبورد Tableau با یک کلیک میتوایند یک متریک ایجاد کنید و نتایج را در چندین داشبورد مستقیماً در تلفن خود مشاهده کنید.

حتی زمانی که آفلاین هستید در ارتباط بمانید

Stay connected even when you're offline

منتظر نباشید تا به دفترتان  برسید . با پیش‌نمایش‌های تعاملی، داده‌های شما همیشه در دسترس شماست، چه به سرور خود متصل باشید یا نه. صرف نظر از مکانی که هستید یا زمانی که به آن نیاز دارید، نرم افزار Tableau Mobile  شما و داده هایتان را همگام نگه می دارد.

آماده بهره برداری سازمانی

Enterprise Ready

با اطمینان کامل نرم افزار  Tableau Mobile را در سازمان خود مستقر کنید و در عین حال دستگاه ها و داده ها را همیشه ایمن نگه دارید.نرم افزار  Tableau Mobile از انواع روش‌های احراز هویت از جمله SAML، OpenID Connect، Mutual SSL، با استفاده از VPN یا پروکسی معکوس، MDM با AppConfig و MAM پشتیبانی می‌کند.

ساخته شده برای موبایل

Made for mobile

 

به راحتی داشبوردهایی ایجاد کنید که تیم های شما بتوانند از تلفن های خود مشاهده کنند. نرم افزار Tableau به طور خودکار طرح بندی داشبورد را بهینه سازی شده برای دستگاه های تلفن همراه ایجاد می کند. انتخاب کنید، فیلتر کنید، و با یک ضربه انگشت  دیتای مد نظرتان را استخراج کنید. داده های شما هرگز اینقدر نزدیک و ملموس نبوده اند.

نظرات مشتریان بین المللی در خصوص تبلو

Client Testimonials

هوش تجاری

Tableau Features

امکانات نرم افزار تبلو

نرم افزار هوش تجاری تبلو

Tableau Training

آموزش نرم افزار تبلو / سطح متوسط