تیم آماتک با هدف ارتقاء دانش داده و آشنایی مخاطبان با حوزه هوش تجاری اقدام به تولید محتوای آموزشی در بخش وبلاگ Blog مینماید.

Blog

آخرین اخبار و مقالات در حوزه هوش تجاری

تیم هوش تجاری آماتک با هدف ارتقاء دانش داده کارشناسان وهمچنین آشنایی مخاطبان با حوزه هوش تجاری  BI اقدام به تولید محتوای آموزشی دراین زمینه نموده است. در بخش وبلاگ Blog میتوانید آخرین مقالات و فیلم های آموزشی مرتبط را مشاهده نمایید.

شرکت آمایشگران تجارت کامیاب (آماتک) که به صورت مختصر با نام آماتک شناخته میشود. این شرکت به عنوان یکی از فعالان و پیشگامان در زمینه هوش تجاری BI و هوشمند سازی کسب و کار میباشد، فعالیت خود را در سال 1391 آغاز کرده و در سال 1394 به صورت حرفه ای به ثبت رسیده است.

در حال حاضر آماتک amatek به عنوان مشاور و مجری در حوزه هوش تجاری مشغول به فعالیت بوده و تنها نماینده رسمی فروش لایسنس نرم افزار تبلو Tableau میباشد و به واسطه داشتن مسئولیت و حس تعهد نسبت به مشتریان حقیقی و حقوقی خود دربخش دولتی و خصوصی موفق به کسب رضایت حداکثری از سوی ایشان گردیده است.

وبلاگ آموزشی آماتک - آموزش نرم افزار تبلو Tableau - بلاگ blog

کسب دانش تخصصی در حوزه‌های مختلف سازمانی در تیم هوشمند آماتک، اولین قدم در طراحی و پیاده‌سازی نرم‌افزار هوش تجاری تبلو tableau بوده است. این دانش ارزشمند را که با تجربه پیاده‌سازی در سازمان‌های مختلف همراه شده و در تطبیق با نیازهای بومی کارفرمایان تکمیل شده در بخش مقالات به همراهان آماتک ارائه می‌کنیم.

دراین بخش مقالات در زمینه هوش تجاری و امکانات آخرین ورژن پلتفرم تبلو ارائه میشود. مقایسه لایسنس نرم افزار تبلو Tableau با Power bi.

Business Intelligence

مطالب آموزشی در حوزه هوش تجاری

مزایا و معایب تبلو Tableau
بلاگ

مزایا و معایب تبلو (Tableau)

تبلو (Tableau) پیشرو در حوزه داده است. با این حال، محدودیت هایی وجود دارد که ممکن است شما را سمت ابزار دیگری راهنمایی کند.

تبلو کلود - (Tableau cloud)
بلاگ

Tableau Cloud MFA ( برای اسکریپت های Tabcmd )

در مورد تبلو Tableau باید موارد زیادی را در نظر گرفت. به ویژه برای کسانی که قصد مهاجرت از Tableau Server به Tableau Cloud را دارند

چرا هوش تجاری مهم است؟
بلاگ

چرا هوش تجاری (BI) مهم است؟

ابزارهای هوش تجاری (BI) نقش حیاتی در رام کردن داده‌های بدون ساختار و ارائه بصری آن‌ها در قالب نمودارها، نقشه‌ها و موارد دیگر دارند.

اطلاعیه مهم - نمایندگی
اخبار و رویداد

اطلاعیه مهم در خصوص مشاوران و همکاران آماتک

به استحضار میرساند متاسفانه متوجه شده ایم برخی از شرکتهای سودجو از نام و اعتبار آماتک تحت عنوان همکار و یا نماینده بدون هماهنگی استفاده نموده اند،

یکپارچگی داده با tableau Genie
اخبار و رویداد

نوآوری های محصولات Tableau & Salesforce در Dreamforce 2022

در سخنرانی  Dreamforce 2022، مارک بنیوف و برت تیلور، مدیران عامل تبلو  Tableau  &  Salesforce ، چشم‌اندازی هیجان‌انگیز از یک دنیای متصل و مبتنی بر داده‌ها در مواجهه با تغییرات سریع و جهانی  به ما نشان دادند.

داستان سرایی با داده در نرم افزار تبلو - tableau
بلاگ

چرخه تجزیه و تحلیل داده ها در نرم افزار تبلو – Tableau

نرم افزار Tableau اجازه می دهد که به هر یک از مراحل فرایند بروید، آزادانه بین مراحل فرایند حرکت کنید و با سرعت بسیار بالایی فرایند ها را تکرار کنید. Tableau توانایی کارهایی که در ادامه اشاره می شود را فراهم می کند.