تیم آماتک با هدف ارتقاء دانش داده و آشنایی مخاطبان با حوزه هوش تجاری اقدام به تولید محتوای آموزشی در بخش وبلاگ Blog مینماید.

Blog

آخرین اخبار و مقالات در حوزه هوش تجاری

تیم هوش تجاری آماتک با هدف ارتقاء دانش داده کارشناسان وهمچنین آشنایی مخاطبان با حوزه هوش تجاری  BI اقدام به تولید محتوای آموزشی دراین زمینه نموده است. در بخش وبلاگ Blog میتوانید آخرین مقالات و فیلم های آموزشی مرتبط را مشاهده نمایید.

شرکت آمایشگران تجارت کامیاب (آماتک) که به صورت مختصر با نام آماتک شناخته میشود. این شرکت به عنوان یکی از فعالان و پیشگامان در زمینه هوش تجاری BI و هوشمند سازی کسب و کار میباشد، فعالیت خود را در سال 1391 آغاز کرده و در سال 1394 به صورت حرفه ای به ثبت رسیده است.

در حال حاضر آماتک amatek به عنوان مشاور و مجری در حوزه هوش تجاری مشغول به فعالیت بوده و تنها نماینده رسمی فروش لایسنس نرم افزار تبلو Tableau میباشد و به واسطه داشتن مسئولیت و حس تعهد نسبت به مشتریان حقیقی و حقوقی خود دربخش دولتی و خصوصی موفق به کسب رضایت حداکثری از سوی ایشان گردیده است.

وبلاگ آموزشی آماتک - آموزش نرم افزار تبلو Tableau - بلاگ blog

کسب دانش تخصصی در حوزه‌های مختلف سازمانی در تیم هوشمند آماتک، اولین قدم در طراحی و پیاده‌سازی نرم‌افزار هوش تجاری تبلو tableau بوده است. این دانش ارزشمند را که با تجربه پیاده‌سازی در سازمان‌های مختلف همراه شده و در تطبیق با نیازهای بومی کارفرمایان تکمیل شده در بخش مقالات به همراهان آماتک ارائه می‌کنیم.

دراین بخش مقالات در زمینه هوش تجاری و امکانات آخرین ورژن پلتفرم تبلو ارائه میشود. مقایسه لایسنس نرم افزار تبلو Tableau با Power bi.

Business Intelligence

مطالب آموزشی در حوزه هوش تجاری

لایسنس تبلو - Tableau License
اخبار و رویداد

بررسی اصالت لایسنس تبلو Tableau

متاسفانه برخی از سایت ها و شرکت ها اقدام به ارائه نرم افزار تبلو قفل شکسته به نام لایسنس اصلی  می نمایند که می

Tableau Bridge Scheduling - تبلو
بلاگ

Tableau Bridge – برنامه ریزی

در صورت نیاز به تبلو Tableau Bridge شاید بپرسید : چگونه میتوانیم Extract را بر رو داده های داخلی خود برنامه ریزی کنیم؟

Tableau bridge - لایسنس تبلو
بلاگ

Tableau Bridge – ادغام منابع در تبلو

ممکن است در مورد مفهوم Pooling در تبلو Tableau Bridge شنیده باشید،احتمالاً از خود می پرسید: ” این مفهوم چیست؟ “

بلاگ

Tableau Bridge – نصب تبلو

اگر مطمئن نیستید که تبلو Tableau Bridge برای محیط شما لازم است یا خیر، پیشنهاد می کنیم قبل نصب، این مطلب را مطالعه بفرمایید.

Data Source Requirements - منبع داده
بلاگ

Tableau Bridge – الزامات منبع داده

بسته به منبع داده، تعدادی استثنا وجود دارد که باید قبل از فرض پشتیبانی تمامی اتصالات منابع توسط Tableau Bridge از آنها آگاه باشید.

نرم افزار تبلو (Tableau Bridge)
بلاگ

Tableau Bridge چیست ؟

کمپانی تبلو مجموعه وسیعی از محصولات طراحی شده برای کمک به شما در انجام تجزیه و تحلیل در سازمانتان دارد از جمله Tableau Bridge.

Tableau Accelerator Data Mapper - امکانات جدید تبلو
بلاگ

قابلیت جدید تبلو 2023.1 – Tableau Accelerator Data Mapper

Tableau Accelerators داشبوردهای از پیش ساخته شده‌ تبلو هستند که سازمان‌ها می‌توانند به عنوان الگو برای تجسم سریع داده‌ها استفاده کنند. در اصل، Tableau