Tableau Cloud

Tableau Cloud

بواسطه تبلو کلود  Tableau cloud تجزیه و تحلیل سریع، منعطف، آسان و در نهایت تصمیمات هوشمندانه تر اتخاذ کنید.

لایسنس تبلو (Tableau cloud)
لایسنس تبلو - tableau cloud

تبلو کلود (Tableau Cloud)

تبلو کلود (Tableau Cloud ) نسخه جدید تبلو آنلاین  (Tableau Online) است. یک راه حل کاملاً میزبانی شده، مبتنی بر فضای ابری و درجه سازمانی را در پلتفرم تحلیلی شماره 1 جهان تجربه کنید. 

به عنوان یک پلتفرم سلف سرویس سریع و منعطف با استفاده آسان که متناسب با معماری سازمانی شما طراحی شده است. نرم افزار تبلو کلود قدرت داده ها را ساده می کند تا افراد  سریعتر و مطمئن تر از هر کجا تصمیم گیری کنند.

بواسطه تبلو کلود سریعتر و هوشمندانه تر تصمیم بگیرید

با ابزارهای هوشمندی مانند Data Stories، Ask Data و Explain Data، تصمیم گیری مطمئن را القا کنید و از قدرت داده های خود استفاده کنید.

با افزودن داستان‌های داده، روایت‌های خودکار و قابل فهم به داشبورد تبلو ، در زمان صرفه‌جویی کنید و تجزیه و تحلیل را برای همه آسان کنید. 

با Ask Data سوالات مهم کسب و کار را به زبان طبیعی کاوش کنید و به آنها پاسخ دهید. با Explain Data، «چرا» را در پس بینش‌های مبتنی بر هوش مصنوعی که کاوش عمیق‌تری را دعوت می‌کند، کشف کنید. 

لایسنس tableau (تبلو)
tableau for slack (لایسنس تبلو)

اطلاعات بینش را در جایی که کار می کنید یکپارچه کنید

درست در جریان کاری خود از بینش به عمل حرکت کنید. با Tableau for Slack، با دفتر مرکزی دیجیتال برای تجزیه و تحلیل ملاقات کنید: داده ها را در هر مکالمه ای بیاورید و بینش های مبتنی بر داده را از هر کجا دریافت کنید.

با Embedded analytics,، داده ها و بینش ها را به طور یکپارچه در محصولات و برنامه های خود قرار دهید تا کاربران و مشتریان خود را با بینش های مبتنی بر داده توانمند کنید.

مقیاس سریع با تجزیه و تحلیل آسان و ایمن

عمیقاً با معماری سازمانی خود یکپارچه شوید و تحول دیجیتال را به پیش ببرید. هرگز نیازی به پیکربندی سرورهای تبلو ، مدیریت ارتقای لایسنس تبلو یا افزایش ظرفیت سخت‌افزاری مجدد نداشته باشید— در زمان و هزینه صرفه‌جویی کنید. 

با کشف، به اشتراک گذاری، همکاری و کاوش داده ها از دستگاه تلفن همراه، تبلت  یا رایانه خود در تبلو کلود Tableau Cloud، کار تیمی را شارژ کنید. 

تجزیه و تحلیل های حیاتی ماموریت را به راحتی بسازید و مقیاس دهید و در عین حال کنترل تبلو کلود Tableau Cloud را با مدیریت پیشرفته حفظ کنید و مقیاس پذیری بی حد و حصر، کارایی بهینه و امنیت ساده را ارائه دهید.

لایسنس tableau (تبلو)
DM in tableau (لایسنس تبلو)

ایجاد اعتماد و اطمینان در داده ها

 با ارائه دهنده شناسه یا ثبت نام واحد (SSO) خود در تبلو یکپارچه شوید.  از زیرساخت‌های به‌روز با بهترین استانداردهای گواهینامه امنیتی مانند SOCII و ISO لذت ببرید. 

مدیریت داده  که در نرم افزار تبلو Tableau تعبیه شده است، داده های قابل اعتماد را به روشی ساده و قابل تکرار مقیاس بندی می کند.

نرم افزار تبلو Tableau

اکنون بیش از هر زمان دیگری، مردم برای انجام بهتر وظایف خود نیاز به دسترسی به داده ها دارند، اما همه رابطه یکسانی با داده ها ندارند. 

 تبلو Tableau مجموعه مناسبی از قابلیت ها را برای هر نقش و سطح مهارت ارائه می دهد – و مردم دوست دارند از آن استفاده کنند. نرم افزار هوش تجاری را دریافت کنید که موفقیت بیشتری را در مقیاس به ارمغان می آورد

لایسنس tableau (تبلو)

Tableau Product

نرم افزار تبلو Tableau گسترده ترین و عمیق ترین پلتفرم داده و تجزیه و تحلیل سرتاسری است. همه اینها با انیشتین پیشرو در صنعت Salesforce ساخته شده است.

لایسنس تبلو (tableau desktop)

Tableau Desktop

لایسنس تبلو Tableau Desktop همه چیزهایی را که برای دسترسی، تجسم و تجزیه و تحلیل داده های خود نیاز دارید، ارائه می دهد.با یک رابط بصری کشیدن و رها کردن، می‌توانید بینش‌های پنهانی را  کشف کنید.

لایسنس تبلو (Tableau server )

Tableau Server

با لایسنس تبلو Tableau Server ارزش داده های خود را در کل سازمان خود گسترش دهید. کسب و کار خود را با آزادی کاوش داده ها در یک محیط قابل اعتماد توانمند کنید.

لایسنس تبلو (Tableau Prep builder )

Tableau Prep Builder

در لایسنس تبلو Tableau Prep Builder یک رویکرد مدرن برای آماده‌سازی داده‌ها ارائه می‌کند که ترکیب، شکل‌دهی و تمیز کردن داده‌ها را برای تجزیه و تحلیل در تبلو Tableau آسان‌تر و سریع‌تر می‌کند.

لایسنس تبلو (Tableau GPT)

Tableau GPT

بواسطه تبلو Tableau GPT هوش مصنوعی مولد قابل اعتماد را به کل پلتفرم Tableau می آورد تا تجزیه و تحلیل داده ها را دموکراتیک کند و مصرف بینش را در مقیاس کل ساده کند.

لایسنس تبلو (Tableau Public)

Tableau Public

تبلو Tableau Public یک پلتفرم رایگان برای کاوش و به اشتراک گذاری عمومی تجسم داده ها به صورت آنلاین است. مشابه بومی آن  داشبورد آنلاین Dashboardonlie  به عنوان مرجع استاندارد داشبورد تبلو است.

لایسنس تبلو (Tableau Prep builder )

Tableau Cloud

ابزار تبلو  Tableau Cloud ورژن به روز شده تبلو آنلاین  Tableau Online است. یک راه کار کاملاً میزبانی شده، مبتنی بر فضای کلود و درجه سازمانی را در پلتفرم تحلیلی شماره یک جهان تجربه کنید.