Tableau Online

تجزیه و تحلیل سلف سرویس در فضای ابری با تبلو آنلاین

به اشتراک گذاری و همکاری در فضای ابری

Share and collaborate in the cloud

Tableau Online پلتفرم تحلیلی شما است که به طور کامل در فضای ابری میزبانی می شود. شما می‌توانید داشبوردها را منتشر کنید و اکتشافات خود را با هر کسی به اشتراک بگذارید. از همکاران یا مشتریان دعوت کنید تا فرصت های پنهان را با بصری‌سازی‌های تعاملی و داده های دقیق کشف کنند. همه آنها به راحتی از طریق مرورگر یا با برنامه های تلفن همراه ما قابل دسترسی هستند.

اشتراک گذاری و همکاری در فضای ابری

از زمان راه اندازی و هزینه سخت افزار صرف نظر کنید

Skip the setup time and hardware cost

در عرض چند دقیقه آن را راه‌اندازی کنید و با افزایش نیازهای خود به‌طور یکپارچه کاربران را اضافه کنید. Tableau Online یک راه حل کاملاً میزبانی شده است، بنابراین شما هرگز مجبور نخواهید بود سرورها را پیکربندی کنید، ارتقاء نرم افزار را مدیریت کنید یا ظرفیت سخت افزار را تغییر دهید.

با زبان طبیعی سوال بپرسید

Ask questions with natural language

به سازمان‌های خود قدرت دهید تا از هر منبع داده منتشر شده با استفاده از زبان طبیعی nlp سؤال بپرسند. با Ask Data، یک سوال را تایپ کنید و پاسخ ها را به صورت یک عبارت دریافت کنید. Ask Data از الگوریتم‌های قدرتمند برای نمایه، فهرست‌بندی و بهینه‌سازی منابع داده به‌طور خودکار استفاده می‌کند. علاوه بر این، با قابلیت‌های end-to-end، اضافه کردن منابع داده اضافی یا ایجاد داشبوردهای کاملاً تعاملی آسان است.

توضیحات مبتنی بر هوش مصنوعی برای داده های شما

AI-driven explanations for your data

از قدرت هوش مصنوعی برای توضیح نقاط داده با یک کلیک استفاده کنید. بر اساس مدل‌های آماری پیشرفته، Explain Data به شما کمک می‌کند تا بینش‌هایی را که ممکن است در غیر این صورت پیدا نکرده باشید، کشف کنید.

تعامل، ویرایش، و نوشتن در وب

Interact, edit, and author on the web

باعث جرقه زدن بینش های جدید باشید. به مردم این قدرت را بدهید که داشبوردهای تعاملی را از هر کجا کشف کنند. داده‌های خود را در همان لحظه مشخص کنید، هایلایت کنید و فیلتر کنید. با ویرایش robust web، نماها را سفارشی کنید و ورک بوک‌های جدید را از داده های منتشر شده بنویسید.

هوش تجاری

Tableau Features

امکانات نرم افزار تبلو

نرم افزار هوش تجاری تبلو

Tableau Training

برگزاری دوره های آموزشی نرم افزار هوش تجاری