Tableau Features

بررسی امکانات نرم افزار تبلو

اتصالات مجازی

Virtual Connections

اتصالات مجازی یک نوع محتوای جدید در Tableau Server و Tableau Online هستند که برای ایجاد و اشتراک‌گذاری دسترسی به جداول، جاسازی ایمن اعتبار حساب‌های سرویس، تعریف سیاست‌های داده و استخراج داده‌ها به صورت مرکزی استفاده می‌شوند.

امنیت متمرکز در سطح ردیف

Centralized Row-Level Security

امنیت را در میان جداول داده به طور مرکزی تعریف و مدیریت کنید و آن را به طور مداوم در تمام جریان‌های جدول، منابع داده یا workbookهای متصل که به آن داده‌ها وابسته هستند اعمال کنید.

ایمیل‌های اشتراکی برای تکمیل فرآیند

Subscription Emails for Flow Completion

هنگامی که خود و تیم خود را در یک گروه قرار می‌دهید، ایمیل‌هایی در صندوق شما ظاهر می‌شود تا اجرای جریان برنامه‌ریزی شده در Tableau prep کامل شود. اکنون به محض اینکه داده‌ای جدید برای استفاده و تحلیل قرار داده شد توسط این ایمیل شما هم مطلع می‌شوید.

نسخه موبایل بهبودیافته

Mobile improvements

داده‌های مورد نیاز خود را با استفاده از Collections و “به اشتراک گذاشته شده‌ها با من” که اکنون در Tableau Mobile موجود است، سریع‌تر بیابید.

پشتیبانی از منابع داده چندگانه در لایه‌های نقشه

Multi data sources support in map layers

قابلیت افزودن تعداد نامحدودی لایه به نقشه شما به تازگی بهبود یافته است. با پشتیبانی از چندین منبع داده در لایه‌های نقشه، اکنون می‌توانید داده‌های بیشتری را به طور همزمان تجزیه و تحلیل کنید. به عنوان مثال، می‌توانید نقشه‌ای بسازید که مکان، دسترسی، جمعیت و درآمد فروشگاه‌های شما را نشان می‌دهد که همه از منابع داده‌های مختلف می‌آیند.

ویرایش منابع داده منتشر شده

Edit published data sources

مدیریت منابع داده در وب آسان‌تر شده است. برای انجام تغییرات خود، با بارگیری منابع داده منتشر شده در دسکتاپ خداحافظی کنید. اکنون می‌توانید منابع داده منتشر شده را مستقیماً در Tableau Server و Tableau Online ویرایش کنید، تغییرات خود را آزمایش و منتشر کنید—همه اینها بدون خروج از مرورگر امکان‌پذیر است.

کپی و جایگذاری در داشبورد

Copy and paste in dashboards

به راحتی تصاویر، جعبه های متن و محفظه‌های صفحه وب را در داشبوردها و کتاب‌های کار مختلف در Tableau Online، Tableau Server، و Tableau Desktop کپی و جایگذاری کنید. این قابلیت جدید به شما این امکان را می‌دهد که با حفظ و تکرار قالب، اندازه و جزئیات موارد فرمت شده قبلی، داشبوردهای سفارشی زیبا را سریع‌تر بسازید.

گالری افزونه های تبلو

Tableau Exchange

گالری افزونه Tableau که می شناسید و دوست دارید اکنون Tableau Exchange است! Tableau Exchange نقطه شروع برای ارائه‌هایی است که می‌تواند به شما کمک کند تجزیه و تحلیل داده‌های خود را شروع کنید.

هوش تجاری
نرم افزار هوش تجاری تبلو

Tableau Training

برگزاری دوره های آموزشی نرم افزار هوش تجاری