Tableau Server

نرم افزار تبلو سرور با هدف اشتراک و استفاده آسانتر از داشبوردها، طراحی شده است. تبلو سرور این امکان را برای شما فراهم می سازد تا در هر بستری ودر هر زمانی بتوانید داشبوردهای کسب و کار خود را مشاهده نمایید.

 

ظرف چند ثانیه داشبورد های خود را به اشتراک بگذارید

داشبوردهای خود را در نرم افزار تبلو دسکتاپ Tableau Desktop ایجاد کنید، سپس آنها را بصورتی کاملا ایمن و آسان توسط نرم افزار تبلو سرور Tableau Server به اشتراک بگذارید. اجازه دهید دیگران با روشی کاملا نوین با داده های شما ارتباط برقرار کنند. کاری کنید که در کسب و کارتان، یافتن پاسخ ها، ظرف چند دقیقه، و نه چند ماه صورت گیرد.

پرسش های جدید را از هر مکانی بپرسید

هنگامی که یک داشبورد را در نرم افزار هوش تجاری تبلو سرور Tableau Server منتشر می کنید، تیم شما قادر خواهد بود به صورتی ایمن، از هر مرورگر یا دستگاه تلفن همراهی به آن دسترسی داشته باشد. آنها می توانند جستجوی های دقیقی انجام داده و با ویرایش یک view در وب یا تبلت، پرسش های جدیدی مطرح کنند. شما همچنین می توانید پاسخ سوالات را در جلسات داخلی و یا خارج از محل کار، به سرعت دریافت کنید.

توانایی استفاده از داده ها را برای همگان ایجاد کنید

با استفاده از نرم افزار هوش تجاری تبلو سرور Tableau Server ، کل گروه کاری شما قادر خواهند بود، براحتی از داشبوردهای داده تعاملی استفاده کنند. هنگامی که کارکنان می توانند در کل سازمان داده های خود را مشاهده و درک کنند، مشکلات را حل کرده و فرصت های جدیدی کشف می کنند.

مدیریت کاربران و سطوح دسترسی براحتی قابل انجام است

داشبوردها و داده های خود را در تبلوسرور منتشر کنید تا تمام افراد تیم کاری شما بتوانند از آنها استفاده کنند. برای استفاده همگان منابع داده را تعریف کنید، متادیتا یا فراداده ها را اضافه کرده و فیلدهای داده و محاسباتی جدید، ایجاد کنید. بطور کلی کسب و کار خود را مجهز به یک منبع موثق واحد و ایمن نمایید.

سپس برای هر کاربر و هر گروه سطوح دسترسی تعیین کنید تا بتواند داشبوردها را مشاهده کنند، تحلیل کنند، فیلتر کنند و …

عدم نیاز به دانش IT

سهولت کاربری، تنها مختص کاربران تجاری نیست. نصب و نگهداری نرم افزار تبلو سرور Tableau Server سریع و آسان بوده و برای استفاده از این ابزار نیازی به دانش فناوری اطلاعات پیشرفته نیست.به عبارت دیگر، فقط کافی است شما با کسب و کارخودتان مسلط باشید و به راحتی می توانید از این نرم افزار استفاده کرده و داشبوردهای مدیریتی بسازید.

با نصب اپ اندروید یا IOS ، خواهید توانست از هر کجا و با هر وسیله ای که بخواهید به مدیریت داده هایتان بپردازید. تمامی داشبوردها بطور اتوماتیک برای تبلت های موبایل بدون نیاز به برنامه ریزی خاصی بهینه سازی شده اند. بسادگی با استفاده از تبلت و آی پد خود میتوانید با داشبوردها کار کنید.

 

ویژگی های شاخص نرم افزار تبلو Tableau

  • واسط کاربری آسان
  • درک آسان داده ها
  • دارا بودن الگوریتم های داده کاوی Clustering, Timeseries , Forecast . Regression
  • قابلیت اتصال به برترین نرم افزار داده کاوی R و Python و MATLAB
  • تصویرسازی و ویژوال سازی زیبا
  • پوشش انواع پایگاه داده
  • پیاده سازی داشبوردهای مدیریتی مبتنی بر اطلاعات مکانی Gis بدون نیاز به هرگونه زیرساختی

 

امکانات Tableau Server

با ما در مورد نحوه تهیه لایسنس صحبت کنید

نظرات مشتریان درباره Tableau