Tableau Server

مدیریت تجزیه و تحلیل self-Service در مقایس بالا با نرم افزار تبلو سرور

Tableau Software

Latest Release

درباره نرم افزار

Tableau Server

نرم افزار تبلو سرور با هدف اشتراک و استفاده آسانتر از داشبوردها، طراحی شده است. تبلو سرور این امکان را برای شما فراهم می سازد تا در هر بستری و در هر زمانی بتوانید داشبوردهای کسب و کار خود را مشاهده نمایید. داشبوردهای خود را در نرم افزار Tableau Desktop ایجاد کنید، سپس آنها را بصورتی کاملا ایمن و آسان توسط نرم افزار Tableau Server به اشتراک بگذارید. اجازه دهید دیگران با روشی کاملا نوین با داده های شما ارتباط برقرار کنند. کاری کنید که در کسب و کارتان، یافتن پاسخ ها، ظرف چند دقیقه، و نه چند ماه صورت گیرد

تجزیه و تحلیل برای هرکسی در هرجایی

Data to the people responsibly

با Tableau Server ارزش داده های خود را در کل سازمان خود گسترش دهید. کسب و کار خود را با کاوش آزادانه داده ها در یک محیط قابل اعتماد توانمند کنید. بدون اینکه آنها را با سؤالات از پیش تعریف شده یا انواع نمودار محدود کنید. خیالتان راحت باشد که هم داده ها و هم تجزیه و تحلیل شما کنترل شده، ایمن و دقیق هستند. سازمان‌های فناوری اطلاعات نرم افزار  Tableau را به دلیل سهولت استقرار، یکپارچه‌سازی قوی، سادگی مقیاس‌پذیری و قابلیت اطمینان بالا، دوست دارند. دیگر لازم نیست بین توانمندسازی کسب و کار یا محافظت از داده های خود یکی را انتخاب کنید. با نرم افزار Tableau در نهایت می توانید هر دو را انجام دهید.

با زبان طبیعی NLP سوالات خود را بپرسید

Ask questions with natural language​

به سازمان‌های خود قدرت دهید تا از هر منبع داده منتشر شده با استفاده از زبان طبیعی سؤال بپرسند. با Ask Data، یک سوال را تایپ کنید و پاسخ ها را به صورت یک عبارت دریافت کنید. Ask Data از الگوریتم‌های قدرتمند برای نمایه، فهرست‌بندی و بهینه‌سازی منابع داده به‌طور خودکار استفاده می‌کند. علاوه بر این، با قابلیت‌های نوشتن وب end-to-end ما، اضافه کردن منابع داده اضافی یا ایجاد داشبوردهای کاملاً تعاملی آسان است.

توضیحات مبتنی بر هوش مصنوعی برای داده های شما

AI-driven explanations for your data

از قدرت هوش مصنوعی برای توضیح نقاط داده با یک کلیک استفاده کنید. بر اساس مدل‌های آماری پیشرفته، Explain Data به شما کمک می‌کند تا بینش‌هایی را که ممکن است در غیر این صورت پیدا نکرده باشید، کشف کنید.

اتصال امن و سریع به تمام منابع داده

All your data

به هر منبع داده ای ایمن متصل شوید – چه در محل یا در فضای ابری. منابع داده خود را به صورت اتصالات زنده یا رمزگذاری شده برای استفاده همه به اشتراک بگذارید. با منابع داده سازمانی محبوب مانند،Cloudera Hadoop، Oracle، AWS Redshift، cubes، Teradata  Microsoft SQL Server و غیره کار کنید. از رابط داده وب و API های ما برای دسترسی به صدها منبع داده دیگر استفاده کنید.

مدیریت متمرکز بر روی داده ها

Governance that empowers the business

تمام متا داده ها و قوانین امنیتی خود را به صورت متمرکز مدیریت کنید. منابع داده به اشتراک گذاشته شده و مدیریت شده را برای کاربران خود فراهم کنید. ترکیب مناسبی از انعطاف پذیری و کنترل کاربر را انتخاب کنید.

مسیر خود را ایمن نگه دارید

Security your way

فرقی نمی‌کند از Active Directory، Kerberos، OAuth یا استاندارد دیگری استفاده کنید، نرم افزار Tableau به‌طور یکپارچه با پروتکل‌های امنیتی موجود شما یکپارچه می‌شود. احراز هویت را در سطح کاربر و گروه مدیریت کنید. امنیت پایگاه داده خود را با مجوزهای اتصال داده عبوری و فیلتر row-level حفظ کنید. با گزینه های چند اجاره ای و کنترل دقیق مجوزها، کاربران و محتوا را ایمن نگه دارید.

استقرار انعطاف پذیر

Flexible deployment

چه در حال نگهداری داده های خود در محل باشید چه در فضای ابری، Tableau Server به شما انعطاف پذیری برای ادغام در زیرساخت داده های موجود خود را می دهد. برای کنترل نهایی پشت فایروال خود، Tableau Server را روی ویندوز یا لینوکس نصب کنید. با پلتفرم AWS، Azure یا Google Cloud روی Public Cloud مستقر شوید تا از سرمایه گذاری ابری موجود خود استفاده کنید.

توانمندسازی سازمان ها با داده ها

Empowering organizations with data

نرم افزار تبلو سرور همه افراد یک سازمان را قادر می‌سازد تا داده‌ها را ببینند و درک کنند، با پیشنهاداتی برای هر نوع کاربری. از کاربران معمولی که به دنبال تصمیم‌گیری مبتنی بر داده‌ها از داشبورد منتشر شده هستند، علاقه‌مندان به داده‌ها که می‌خواهند از نوشتن وب برای پرسیدن سؤالات جدید از منبع داده منتشر شده استفاده کنند، تا گیک‌های داده که می‌خواهند مفاهیم و منابع داده خود را ایجاد کرده و با بقیه سازمان به اشتراک بگذارند.

نظارت و مدیریت قدرتمند

Powerful monitoring and management

نرم افزار Tableau به راحتی قابل بکارگیری، مقیاس بندی و نظارت است. به راحتی محتوا، کاربران، مجوزها و عملکرد را ردیابی و مدیریت کنید. به سرعت مجوزها را برای منابع داده و محتوا مدیریت کنید و میزان استفاده را به صورت بصری نظارت کنید. برای استقرارهای بزرگ، افزونه مدیریت سرور ما مزایای نظارت، مدیریت و مقیاس پذیری بیشتری را به همراه دارد.

محیط داده خود را بهتر مدیریت کنید

Better manage your data environment

مدیریت داده‌های نرم افزار تبلو به شما کمک می‌کند تا داده‌ها را در محیط تحلیلی خود بهتر مدیریت کنید، و اطمینان ایجاد می‌کند که داده‌های معتبر و به‌روز همیشه برای تصمیم‌گیری استفاده می‌شوند. از آماده‌سازی داده‌ها با Prep Conductor، تا فهرست‌نویسی، جستجو و مدیریت با کاتالوگ Tableau، افزونه مدیریت داده اعتماد به داده‌های شما ایجاد می‌کند و پذیرش تجزیه و تحلیل سلف ‌سرویس را تسریع می‌کند.

نظرات مشتریان بین المللی در خصوص تبلو

Client Testimonials

Tableau Server

موارد بیشتر از نرم افزار تبلو سرور

داده های کلان، زنده یا موجود در حافظه

Big data, live or in-memory

زمانی که می‌خواهید داده‌ها را آفلاین کنید یا آن‌ها را در حافظه بیاورید، Tableau به شما امکان می‌دهد تا داده‌های عظیم را برای کاوش بدون محدودیت در چند ثانیه استخراج کنید. این پیشرفت ها در پایگاه داده و فناوری گرافیک کامپیوتری را ترکیب می کند تا بتوانید مجموعه داده های عظیمی را در لپ تاپ تجزیه و تحلیل کنید.

به اشتراک گذاری و همکاری ایمن

Sharing and collaborating securely

زمانی که می‌خواهید داده‌ها را آفلاین کنید یا آن‌ها را در حافظه بیاورید، Tableau به شما امکان می‌دهد تا داده‌های عظیم را برای کاوش بدون محدودیت در چند ثانیه استخراج کنید. این پیشرفت ها در پایگاه داده و فناوری گرافیک کامپیوتری را ترکیب می کند تا بتوانید مجموعه داده های عظیمی را در لپ تاپ تجزیه و تحلیل کنید.

طراحی برای دنیای موبایل

Designing for a mobile-first world

محتوای شما باید در هر اندازه و در هر دستگاهی اجرا شود. Device Designer ابزار ساده و در عین حال قدرتمند ما است که به شما در طراحی، سفارشی کردن و انتشار داشبوردهای بهینه برای دسکتاپ، تبلت و تلفن کمک می کند.

همیشه در حال نوآوری باشید

Always innovating

نرم افزار Tableau به سرعت شما حرکت می کند. دلیلی وجود دارد که دانشمندان برنده جایزه، متخصصان طراحی و کارشناسان تجسم تبلو را انتخاب می کنند. ما بیش از هر کس دیگری در این صنعت در تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می کنیم، بنابراین همیشه نسخه جدیدی در گوشه و کنار وجود دارد.

نرم افزار Tableau Server همه را توانمند می کند​

هنگامی که یک داشبورد را در نرم افزار هوش تجاری تبلو سرور Tableau Server منتشر می کنید، تیم شما قادر خواهد بود به صورتی ایمن، از هر مرورگر یا دستگاه تلفن همراهی به آن دسترسی داشته باشد. 

درباره نرم افزار

Tableau Server

توانایی استفاده از داده ها را برای همگان ایجاد کنید

با استفاده از نرم افزار هوش تجاری تبلو سرور Tableau Server ، کل گروه کاری شما قادر خواهند بود، براحتی از داشبوردهای داده تعاملی استفاده کنند. هنگامی که کارکنان می توانند در کل سازمان داده های خود را مشاهده و درک کنند، مشکلات را حل کرده و فرصت های جدیدی کشف می کنند.

مدیریت کاربران و سطوح دسترسی براحتی قابل انجام است

داشبوردها و داده های خود را در تبلوسرور منتشر کنید تا تمام افراد تیم کاری شما بتوانند از آنها استفاده کنند. برای استفاده همگان منابع داده را تعریف کنید، متادیتا یا فراداده ها را اضافه کرده و فیلدهای داده و محاسباتی جدید، ایجاد کنید. بطور کلی کسب و کار خود را مجهز به یک منبع موثق واحد و ایمن نمایید.

عدم نیاز به دانش IT

سهولت کاربری، تنها مختص کاربران تجاری نیست. نصب و نگهداری نرم افزار تبلو سرور Tableau Server سریع و آسان بوده و برای استفاده از این ابزار نیازی به دانش فناوری اطلاعات پیشرفته نیست.به عبارت دیگر، فقط کافی است شما با کسب و کارخودتان مسلط باشید و به راحتی می توانید از این نرم افزار استفاده کرده و داشبوردهای مدیریتی بسازید.

هوش تجاری

Tableau Features

امکانات نرم افزار تبلو

نرم افزار هوش تجاری تبلو

Tableau Training

آموزش نرم افزار تبلو / سطح متوسط