Tableau Desktop

پاسخ به سوالات در سریع ترین زمان ممکن با نرم افزار هوش تجاری تبلو دسکتاپ

درباره نرم افزار

نرم افزار Tableau Desktop

نرم افزار Tableau Desktop  به سبب بهره گیری از تکنولوژی های برتر، 10 تا 100 برابر سریعتر عمل می کند. این نرم افزار برای کمک به کسب و کار های مختلف برای  داشتن انواع تحلیل و آنلایز داده طراحی شده است. با نرم افزار هوش تجاری Tableau Desktop  توانایی ذاتی خود را برای تعیین الگوهای بصری، به سرعت بهبود بخشید و یک روش تجزیه و تحلیل ، که برای سهولت کاربری و سرعت بالا ارائه شده است را تجربه کنید.

بینش های عملی را سریع دریافت کنید

Get actionable insights fast

سازندگان نمودار را پشت سر بگذارید. تجزیه و تحلیل تصویری زنده به کاوش نامحدود داده کمک می کند. داشبوردهای تعاملی به شما کمک می کنند تا بینش های پنهان را در لحظه کشف کنید. Tableau از توانایی طبیعی افراد برای تشخیص سریع الگوهای بصری استفاده می کند و فرصت های روزمره و لحظات “یافتم یافتم را به طور یکسان آشکار می کند.

به داده های بیشتری متصل شوید

Connect to more data

به داده‌ها در prem یا در فضای ابری متصل شوید – خواه داده‌های بزرگ، پایگاه داده SQL، صفحه‌گسترده باشد یا برنامه‌های ابری مانند Google Analytics و Salesforce. به داده های متفاوت بدون نوشتن کد دسترسی داشته باشید و آن‌ها را ترکیب کنید. کاربران حرفه‌ای می توانند ابرداده ها را برای بهینه سازی منابع داده محور، تقسیم و مدیریت کنند. تجزیه و تحلیل با داده ها آغاز می شود.

به سوالات عمیق تر پاسخ دهید

Answer deeper questions

تجزیه و تحلیل حرفه‌ای به بیش از یک داشبورد زیبا نیاز دارد. به سرعت محاسبات قدرتمندی را از داده‌های موجود بسازید، خطوط مرجع و پیش‌بینی‌ها را بکشید و رها کنید، و خلاصه‌های آماری را مرور کنید. نقطه نظر خود را با تجزیه و تحلیل روند، رگرسیون، و همبستگی برای درک آماری آزمایش شده و واقعی بیان کنید. سوالات جدید بپرسید، روندها را مشخص کنید، فرصت ها را شناسایی کنید و با اطمینان تصمیمات مبتنی بر داده را بگیرید.

داده های خود را روی نقشه قرار دهید

Put your data on the map

به سوال “کجا” همانند سوال “چرا” پاسخ دهید. نقشه های تعاملی را به صورت خودکار ایجاد کنید. کدهای پستی داخلی به معنای نقشه برداری سریع برق آسا برای بیش از 50 کشور در سراسر جهان است. از ژئوکدها و مناطق سفارشی برای مناطق شخصی سازی شده مانند مناطق فروش استفاده کنید. ما نقشه‌های Tableau را به طور خاص طراحی کردیم تا به داده‌های شما کمک کنیم.

اجازه دهید همه وارد آن شوند

Let everyone in on it

اسلایدهای ثابت را کنار بگذارید. یک روایت قانع‌کننده ایجاد کنید که به هرکسی که با آن کار می‌کنید این امکان را می‌دهد تا سؤالات خود را بپرسد، بصری سازی‌های تعاملی را با داده‌های تازه تجزیه و تحلیل کند. بخشی از فرهنگ همکاری داده ها باشید و تأثیر بینش خود را گسترش دهید.

یکی از دغدغه های اصلی کاربران، نوع لایسنس و معتبر بودن نسخه نرم افزار تبلو است

Tableau Desktop

موارد بیشتر از نرم افزار تبلو دسکتاپ

داده های کلان، زنده یا موجود در حافظه

Big data, live or in-memory

زمانی که می‌خواهید داده‌ها را آفلاین کنید یا آن‌ها را در حافظه بیاورید، Tableau به شما امکان می‌دهد تا داده‌های عظیم را برای کاوش بدون محدودیت در چند ثانیه استخراج کنید. این پیشرفت ها در پایگاه داده و فناوری گرافیک کامپیوتری را ترکیب می کند تا بتوانید مجموعه داده های عظیمی را در لپ تاپ تجزیه و تحلیل کنید.

به اشتراک گذاری و همکاری ایمن

Sharing and collaborating securely

زمانی که می‌خواهید داده‌ها را آفلاین کنید یا آن‌ها را در حافظه بیاورید، Tableau به شما امکان می‌دهد تا داده‌های عظیم را برای کاوش بدون محدودیت در چند ثانیه استخراج کنید. این پیشرفت ها در پایگاه داده و فناوری گرافیک کامپیوتری را ترکیب می کند تا بتوانید مجموعه داده های عظیمی را در لپ تاپ تجزیه و تحلیل کنید.

طراحی برای دنیای موبایل

Designing for a mobile-first world

محتوای شما باید در هر اندازه و در هر دستگاهی اجرا شود. Device Designer ابزار ساده و در عین حال قدرتمند ما است که به شما در طراحی، سفارشی کردن و انتشار داشبوردهای بهینه برای دسکتاپ، تبلت و تلفن کمک می کند.

همیشه در حال نوآوری باشید

Always innovating

نرم افزار Tableau به سرعت شما حرکت می کند. دلیلی وجود دارد که دانشمندان برنده جایزه، متخصصان طراحی و کارشناسان تجسم تبلو را انتخاب می کنند. ما بیش از هر کس دیگری در این صنعت در تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می کنیم، بنابراین همیشه نسخه جدیدی در گوشه و کنار وجود دارد.

ویژگی های نرم افزار تبلو

Tableau Features

نظرات مشتریان بین المللی در خصوص تبلو

Client Testimonials

هوش تجاری

Business Intelligence

هوش تجاری چیست؟

نرم افزار هوش تجاری تبلو

Tableau Training

آموزش نرم افزار تبلو / سطح متوسط