Tableau 2023.3

Embedding Playground, Custom Data Labels, and More

FAQ

پاسخ به سوالات متداول شما در خصوص نحوه فروش، آموزش و پشتیبانی نرم افزار هوش تجاری تبلو

Embedding Playground

کد سفارشی را به سرعت در عرض چند دقیقه توسعه دهید. Tableau Embedding Playground یک محیط یادگیری تعاملی است که در آن می توانید تجربه عملی را با قابلیت های کلیدی تجزیه و تحلیل تعبیه شده به دست آورید. در Embedding Playground، می توانید به سرعت کدهای قابل صادرات را برای جاسازی تصاویر تعاملی در برنامه خود ایجاد کنید. احتمالات جدید را کشف کنید، قابلیت ها را آزمایش کنید و الهام بگیرید تا راه حل تحلیلی تعبیه شده خود را به سطح بعدی ببرید.

Embedding Playground

Custom Data Labels

داده های خود را با دسته بندی در Tableau قابل کشف تر کنید. برچسب‌های داده سفارشی ادامه مجموعه‌ای از ویژگی‌های برچسب‌گذاری هستند که در طول سال‌ها به Tableau آورده‌ایم، از جمله گواهی‌ها، هشدارهای کیفیت داده‌ها و برچسب‌های حساسیت. اکنون مدیران می‌توانند برچسب‌های داده سفارشی را تعریف کنند که سازندگان و کاوشگرها می‌توانند به دارایی‌های داده اضافه کنند تا کشف و ممیزی بهتر در Tableau انجام شود. همچنین می‌توانید از Data Labels API استفاده کنید تا به برنامه‌های شخص ثالث اجازه دهید برای ابرداده‌هایی که در Tableau ایجاد نشده‌اند، برچسب‌هایی را به سایت Tableau اضافه کنند، مانند مواردی که در محتوای بالادستی مانند پایگاه‌های داده و جداول قرار دارند.

Custom data labels

Dynamic Axis Ranges

با استفاده از مقدار پارامترها در Workbook برای تنظیم محدوده محور، تجسم های پویاتری ایجاد کنید. این ویژگی به شما امکان می دهد پارامترهای مختلفی را برای استفاده به عنوان محدوده هر محور انتخاب کنید. شما می توانید یک وسعت محور پویا داشته باشید (فقط شروع یا پایان) یا می توانید هر دو وسعت را با استفاده از فیلدهای سازگار تنظیم کنید.

Dynamic axis ranges

Native Lightning Web Component

با افزودن قابلیت‌های یکپارچه‌سازی جدید، امکان گسترش دامنه بینش داده خود را به پلتفرم‌های مورد نظر کاربران را فراهم کنید! از این پس، از طریق کامپوننت Lightning Web، به سادگی می‌توانید ویژگی‌های مورد نظر از Tableau را مستقیماً در تجربیات Salesforce خود (مانند Sales Cloud و Service Cloud) جای دهید. همچنین، احراز هویت با استفاده از توکن‌های قابل اعتماد از طریق برنامه‌های متصل به‌راحتی انجام می‌شود. این به این معناست که شما می‌توانید یک تجربه تحلیلی یکپارچه ایجاد کنید، جایی که نمودارها و تجسم‌های Tableau به هماهنگی کامل با Salesforce وجود دارند.

همچنین، پارامترهای فیلتر کامپوننت Tableau امکان همگام‌سازی بین داشبوردهای CRM Analytics و اجزای Tableau را فراهم می‌کنند و تضمین می‌شود که داده‌های شما، بدون توجه به جایی که مشاهده می‌شوند، به‌صورت کامل هماهنگ باشند. این اقدام به شما این امکان را می‌دهد که به دنیای امکانات مبتنی بر داده باز شوید و تجربه کاربری خود را امروز ارتقا دهید.

Tableau Cloud add-on for Google Workspace

با ارتقاء جریان کار خود از طریق دسترسی بی‌وقفه به بینش‌های داده در محل‌هایی که نیاز به آنها بیشتر است، تجربه کاری بهتر را تجربه کنید. با ادغام Tableau با Smartchips گوگل برای Google Workspace، لینک‌هایی که به تصویرسازی‌های ابری Tableau در Google Docs منتج شده‌اند، به‌طور سریع به تصاویر کوچک تبدیل می‌شوند. این تصاویر حاوی اطلاعات اساسی نظیر نام تصویرسازی، تاریخ آخرین به‌روزرسانی، و تصویر پیش‌نمایش زنده‌ای که همواره داده‌های آخرین را نمایش می‌دهد، هستند. این امکان به کاربران اجازه می‌دهد با یک نگاه سریع به این تصاویر کوچک، به اطلاعات کلان تصویرسازی دسترسی پیدا کنند و در صورت نیاز، با یک کلیک ساده، به تحلیل عمیق‌تر در Tableau Cloud بروند. همچنین با یک کلیک ساده، می‌توانید تصویرسازی را در Tableau Cloud باز کرده و به بررسی عمیق‌تر بپردازید. این ویژگی به‌سرعت در بازار Google Workspace قابل دسترسی است و اطمینان حاصل می‌شود که دسترسی آسان به بینش‌های داده حیاتی در جریان کار روزانه شما تضمین شود.
همانطور که در این ویژگی های هیجان انگیز غوطه ور می شوید و امکانات بی پایان آنها را کشف می کنید، از شما دعوت می کنیم تا سفر داده خود را با اطمینان و خلاقیت آغاز کنید. در Tableau، ما متعهد به تقویت موفقیت مبتنی بر داده‌های شما هستیم و نمی‌توانیم منتظر باشیم تا بینش‌های باورنکردنی را که قفل آن را باز می‌کنید، ببینیم. در اینجا آینده ای پر از تصمیمات هوشمندانه، تجربیات کاربر پیشرفته و درک عمیق تر از داده های شما است. 

Tableau Software

All Release

بررسی امکانات کلیه نسخه های نرم افزار تبلو

Tableau Software

All Release

بررسی امکانات کلیه نسخه های نرم افزار تبلو

هوش تجاری

Business Intelligence

مشاوره و پیاده سازی سیستم هوش تجاری

نرم افزار هوش تجاری تبلو

Tableau Training

برگزاری دوره های آموزشی نرم افزار هوش تجاری