Tableau 2022.1

بهینه سازی ساختار اجرایی، شیوه جستجوی جدید، و موارد دیگر

FAQ

پاسخ به سوالات متداول شما در خصوص نحوه فروش، آموزش و پشتیبانی نرم افزار هوش تجاری تبلو

بهینه سازی ساختار اجرایی

Workbook Optimizer

ساختار اجرایی پروژه خود را بدون آنکه در روند آن خللی ایجاد شود بهینه سازی کنید، با راهنمایی دقیق در مورد اجرای بهترین شیوه ها، می توانید تجربه مصرف را بهینه کنید و داشبوردهایی ایجاد کنید که به راحتی در نرم افزار تبلو دسکتاپ، تبلو پرپ  و تبلو سرور اجرا شوند.

شیوه جستجوی نوین

New Search Experience

محتوایی را که اهمیت دارد سریعتر پیدا کنید.  نتایج  جستجو بر اساس سیگنال‌هایی مانند ارتباط متن، محبوبیت و تازگی رتبه‌بندی می‌شوند تا اطمینان حاصل شود که همه افراد در سازمان شما می‌توانند داده‌های مورد نیاز خود را برای تصمیم‌گیری سریع‌تر و مبتنی بر داده‌های هوشمندانه‌تر پیدا کنند.

قابلیت های جدید Ask Data

Ask Data Phrase Builder

آیا هنگام استفاده از Ask Data، تایپ یک سؤال شبیه خیره شدن به یک صفحه خالی است؟ گاهی اوقات ممکن است هنوز ندانید چه بپرسید، یا ممکن است بخواهید کمی بیشتر با داده ها آشنا شوید. دکمه‌های جدید افزودن فیلد و افزودن فیلتر در Ask Data یک گردش کار بصری با کلیک کردن را برای کمک به شما در دریافت پاسخ‌های مورد نیاز فراهم می‌کنند. گردش کار هدایت‌شده، اعلان‌های بصری و اقدامات پیشنهادی را برای ساخت پرس‌و‌جوهای شما (به‌عنوان عبارات) با فیلدها و فیلترهای مربوط به شما ارائه می‌دهد. نتایج سؤالات یا عبارات شما به صورت تجسم داده های غنی است که به شما امکان می دهد از داده های خود بینش مورد نظر خود را دریافت کنید. 

هوش تجاری

Business Intelligence

مشاوره و پیاده سازی سیستم هوش تجاری

نرم افزار هوش تجاری تبلو

Tableau Training

برگزاری دوره های آموزشی نرم افزار هوش تجاری