درباره آماتک

ماموریت آماتک

آمـاتک یکی از شرکت های فعال و پویـا در حوزه هوش تجاری در ایران بوده که از سال ۱۳۹۱ با ارائه برترین نرم افزار هوش تجاری دنیا، کار خود را آغاز کرده است. ما با تکیه بر دانش کارشناسان خبره و استفاده از نرم افزار Tableau در ده ها سازمان و شرکت، توانسته ایم کارنامه درخشانی از خود بجا بگذاریم.

با گرد هم آوری مهندسین مجرب و متخصص و با هدف مشاوره و ارائه راهکارهای سودمند در زمینه هوش تجاری فعالیت خود را آغاز نموده ایم و قصد داریم با جمع آوری و یکپارچه سازی دانش داخلی به کمک فن آوریهای روز دنیا، سهمی در رشد فن آوری در کشور عزیزمان “ایران” ایفا نماییم. نگاه این شرکت همگام بودن با روند رو به رشد تکنولوژیهای روز دنیا است. ما در تلاشیم علاوه بر راه اندازی سرویس های جدید هوشمند سازی کسب و کار مبنتی بر زیرساخت های نوین و روز دنیا برای سازمان ها و ارگان های دولتی و غیر دولتی، در کاهش هزینه ها و افزایش درآمد و در نهایت اثر بخشی آنها گام برداریم.

ماموریت اصلی آماتک، هوشمندسازی کسب و کار مبتنی بر برترین نرم افزارهای موجود می باشد.

ارزش‌های بنیادین آماتک

ما یکپارچگی، مشتری گرایی، خلاقیت و فعالیت های چابک و خلاق را به عنوان ارزش قرار داده و افراد با انگیزه و روحیه تیمی را مورد احترام قرار داده ایم. برنامه‌ی جهت‌دهی نیروی انسانی تیم هوش تجاری آماتک در راستای افزایش بهره وری و دسترسی آسان مخاطبان به اطلاعات آموزشی نرم افزار هوش تجاری تبلو در حرکتی نو اقدام به راه اندازی سایت رسانه تصویری آماتک تحت عنوان AMATV نموده است.

ما به سه روش امکان همکاری با سازمانها و شرکتهای خصوصی و دولتی را داریم:

حالت سوم: مشابه حالت دوم خواهد بود با این تفاوت که کارشناسان شرکت آماتک بصورت مشاوره ایی در کنار کارفرما در راستای پیاده سازی هوش تجاری خواهند بود.

حالت دوم: در صورت وجود تیم فنی در حوزه کاری کارفرما، آموزش های لازم به آنها داده خواهد شد تا خود نسبت به اجرای پروژه بپردازند.

حالت اول: کل پروژه از صفر تا صد آن، متناسب با برآورد دقیق پروژه توسط کارشناسان فنی این شرکت انجام خواهد شد.

9
Underline

سال های تجربه

350
Underline

داشبورد تولید شده

100
Underline

پروژه های موفق

40
Underline

مشتریان ما

گواهینامه ها

گواهینامه های حسن انجام کار