Tableau prep

ترکیب داده‌ها، تغییر شکل داده‌ها، پاکسازی داده‌ها با نرم افزار تبلو پرپ

درباره نرم افزار

Tableau Prep Builder

نرم افزار Tableau Prep  با هدف تجمیع و پاکسازی داده های پراکنده توسعه داده شده است. این نرم افزار ویژه افرادی است که وقت زیادی را صرف برطرف نمودن مشکلات ساختاری و محتوایی می کنند. کاربران براحتی و بصورت ویژوال می توانند داده های پراکنده خود را بصورت تمیز و ساختار یافته تبدیل نمایند.

یک تصویر کامل از داده های شما​

A complete picture of your data

براحتی می توانید یک تصویر کامل از کل جداول اطلاعاتی شامل فیلدها و محتویات آن مشاهده کنید. همچنین تبلو پرپ امکان نمایش فراوانی داده ها با ترکیب رنگی مختلف را برای کاربر فراهم می سازد.

 

نتایج فوری

Immediate Results

به سادگی می توانید داده های خود را ویرایش نمایید و با هر تغییری در ساختار جداول، فیلدها و محتویات به سرعت می توانید نتایج آن را مشاهده نمایید حتی با داشتن میلیون ها ردیف رکورد داده …

هوشمندانه تر از هر روش دیگری پیش برید

Smart, so you can work faster

با تکنیک های هوشمندانه می توانید چالش های مربوط به داده های کثیف را برطرف نمایید. تبلو پرپ با روش خوشه بندی فازی fuzzy clustering می تواند کارهای تکراری مربوط به ETL و پاک سازی داده ها را با یک کلیک انجام دهد.

با فلو کارها به سرعت پیش می رود

Stay in the flow

فرایند ETL ، پاک سازی، ترکیب و تجمیع داده ها بصورت flow و بدون کدنویسی خواهد بود.این فرایند به سرعت قابل انجام است و خروجی کار بصورت فایل tde , hyper بعنوان خروجی تبلو دسکتاپ قرارخواهد گرفت و دیگر نیازی نیست داده ها را مجدد در تبلو دسکتاپ تجمیع و پاک سازی نمایید.اگر در حال حاظر از تبلو دسکتاپ و تبلو سرور استفاده می کنید، دیگر نیازی به ابزار جانبی جهت ETL داده ها نخواهید داشت و با تبلو پرپ کلیه نیازهای مربوط به تجمیع و پاک سازی داده ها را انجام خواهد شد.

به انواع منابع داده وصل شوید.

Connect to more data

می توانید به انواع منابع اطلاعاتی، دیتابیس و فایلهای متنی بدون یک خط کدنویسی متصل شوید و آنها را ترکیب نمایید.

هوش تجاری

Tableau Features

امکانات نرم افزار تبلو

نرم افزار هوش تجاری تبلو

Tableau Training

آموزش نرم افزار تبلو / سطح متوسط