بصورت رایگان در نسخه دمو تبلو سرور ثبت نام کرده و سپس با نام کاربری و رمز عبور ارایه شده، وارد پنل خود شوید!

درباره ما

داستان آماتک

شرکت آمایشگران تجارت کامیاب (آماتک) با گرد هم آوری مهندسین مجرب و متخصص و با هدف مشاوره و ارایه راه کارهای سودمند در زمینه هوش تجاری فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت قصد دارد با جمع آوری و یکپارچه سازی دانش داخلی به کمک فن آوری های روز دنیا، سهمی در رشد فن آوری در کشور عزیزمان "ایران" ایفا نماید. نگاه این شرکت همگام بودن با روند رو به رشد تکنولوژیی های روز دنیا است . ما در تلاشیم علاوه بر راه اندازی سرویس های جدید هوشمندسازی کسب و کار مبنتی بر زیرساخت های نوین و روز دنیا برای سازمان ها و ارگان های دولتی و غیر دولتی، در کاهش هزینه ها وافزایش درآمد و در نهایت  اثربخشی آنها گام برداریم.

ماموریت آماتک

 ماموریت اصلی آماتک، هوشمندسازی کسب و کار مبتنی بر برترین نرم افزارهای موجود می باشد.نیک می دانیم برای رسیدن به این هدف مسیرطولانی و پرپیچ و خمی را باید طی کنیم اما با تکیه بر پتانسیل نیروی انسانی توانمندشرکت، بزودی به اهداف تعیین شده خواهیم رسید.

ارزش‌های بنیادین آماتک

ما یکپارچگی، مشتری گرایی، خلاقیت و فعالیت های چابک و خلاق را به عنوان ارزش قرار داده و افراد با انگیزه و روحیه تیمی را مورد احترام قرار داده ایم.برنامه‌ی جهت‌دهی نیروی انسانی

تیم هوش تجاری آماتک در راستای افزایش بهره وری و دسترسی آسان مخاطبان به اطلاعات آموزشی نرم افزار هوش تجاری تبلو در حرکتی نو اقدام به راه اندازی سایت رسانه تصویری آماتک تحت عنوان AMATV نموده است.

شرکت آمایشگران تجارت کامیاب ( مسئولیت محدود)

چارت سازمانی