نرم افزار Tableau Desktop - شرکت آماتک :: ارایه کننده نرم افزار Tableau
 

Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

  • تلفن تماس: ۴۷۶۲۷۰۰۱ - ۰۲۱
  • ساعت کاری: شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۷

دیدگاه و بینش سریع بدست آورید

نرم افزار هوش تجاری تبلو دسکتاپ Tableau Desktop از هر نرم افزاری، 10 تا 100 برابر، سریعتر عمل می کند. این نرم افزار برای حمایت از چگونگی تحلیل کسب و کار مردم طراحی شده است. با نرم افزار هوش تجاری تبلو دسکتاپ Tableau Desktop ، توانایی ذاتی خود را برای تعیین الگوهای بصری، به سرعت بهبود بخشید و یک روش تجزیه و تحلیل ، که برای سهولت کاربری و سرعت بالا ارائه شده است را تجربه کنید.با این نرم افزار می توانید هوش تجاری را در شرکت یا سازمان خود پیدا نمایید.

 

با تمامی داده های خود ارتباط برقرار کنید

در صورتی که داده های شما در یک اکسل، یک پایگاه داده SQL، hadoop و یا cloud باشد، هیچ تفاوتی نداشته و شما می توانید به هر نوع داده ای، در هر جایی متصل شوید و تنها با یک کلیک به داده های بزرگ دسترسی پیدا کنید. همچنین می توانید منابع داده متفاوت را بدون کد نویسی ترکیب کرده و هر آنچه را که داده های شما برای گفتن دارند، دریابید .

کاوش کنید و به بینش برسید

چه اطلاعات بی نظیری در داده های شما مخفی شده اند؟ نرم افزار هوش تجاری تبلو دسکتاپ Tableau Desktop محصولی است که هر کسی توسط آن می تواند پرسش های جدیدی مطرح کرده، روند و اهداف خود را تعیین کرده، فرصت ها را شناسایی کرده و با اطمینان، تصمیماتی هدایت شده توسط داده ها، اتخاذ کند.

 

به سوالات عمیق تر، پاسخ دهید

همواره تجزیه و تحلیل واقعی وصحیح از داده ها، بیش از یک داشبورد زیبا ارزش دارد. با استفاده از reference lines و forecasts ، محاسبات جدیدی با داده های موجود انجام داده و به نتایج آماری دسترسی پیدا کنید. محاسبه همبستگی، رگرسیون و تجزیه و تحلیل روند را تجربه کنید.

 

داده های بزرگ، live و یا بصورت in-memory

هنگامی که شما می خواهید داده ها را به صورت آفلاین استفاده کنید و یا آنها را به حافظه منتقل کنید، نرم افزار هوش تجاری تبلو دسکتاپ Tableau Desktop ، شما را قادر می سازد تا ظرف چند ثانیه، آنها را برای تجزیه و تحلیل از داده های حجیم، استخراج کنید. این موتور، فناوری های پیشرفته گرافیک های کامپیوتری و پایگاه داده ها را ترکیب می کند تا شما بتوانید مجموعه داده های بزرگ را در یک لپ تاپ تجزیه و تحلیل کنید.

 

با امنیت، دیدگاه های خود را به اشتراک بگذارید

به صورتی کاملا نوین با داده ها ارتباط برقرار کنید. داشبوردهای تعاملی و قدرتمند بسازید و آنها را توسط نرم افزار هوش تجاری تبلو سرور Tableau Server ، با امنیت کامل به اشتراک بگذارید. شما به راحتی می توانید فرهنگ تصمیم گیری مطمئن و هدایت شده توسط داده ها را ایجاد کنید.

 

ترکیب داده ها

هنگامی که شما می توانید با یک کلیک، منابع داده متفاوت را ترکیب کنید، بدیهی است که داده های شما داستان های جدیدی برای گفتن خواهند داشت. منابع داده خود را ترکیب و منطبق کنید. جداول را به سادگی و بصورت بصری با یکدیگر پیوند دهید. در عین حالی که پیش می روید، متادیتا یا فراداده های خود را ایجاد و ویرایش کنید. بدین ترتیب از داده های خود اطلاعاتی بسیار ارزشمند بدست می آورید.بدین گونه خواهد بود که شما با پیاده سازی هوش تجاری در کسب و کار خود، رونق بیشتر را به ارمغان آورید.

 

امکان تجزیه و تحلیل و پاسخ به سوالات برای همه

با نرم افزار تبلو دسکتاپ Tableau Desktop خواهید توانست به همان سرعتی که به سوالات فکر میکنید به آنها پاسخ بگویید.

نرم افزار تبلو دسکتاپ Tableau Desktop به نوعی تحلیل گر داده است که موجب تسریع و تسهیل کارهای شما میشود. براحتی می توان انرا یادگرفت چراکه کلا استفاده از آن آسان است. جدای از این سرعت آن 10 الی 100 برابر نرم افزارهای مشابه است. از توانایی های این نرم افزار این است که یک کاربر عادی به سرعت می تواند الگوها، روندها را درک نماید و اقدام به تجزیه و تحلیل داده ها نماید و هیچ نیازی هم به اسکریپ و کدنویسی نیست.

 

یک زبان جستجوی بصری برای داده ها

این نرم افزار در سال 2003 در دانشگاه استانفورد ارائه شد و در آن ترکیبی از فناوری گرافیک کامپیوتر و پایگاه داده، برای تغییر درک و فهم داده ها توسط کاربر استفاده شده است.

چهار اصل عمده ی طراحی در نرم افزار تبلو Tableau از این قرارند:

واسط کاربری آسان

درک آسان داده ها

تصویرسازی و ویژوال سازی برتر

عدم وابستگی به انواع پایگاه داده

همه ی این اصول در طراحی Tableau's VizQL مدنظر واقع شده است.

 

VizQL

اولین فناوری پیشرفته ی نرم افزار Tableau قابلیت VizQL است. با کمک این فناوری میتوانید داده هایی از هر اندازه را به آسانی با drag and drop تصویرسازی کنید. این نوآوری ،زبان نرم افزاری انحصاری شرکت تبلو است که کشیدن و انداختن شما توسط ماوس به جستجوی بهینه ی پایگاه داده تبدیل میکند و سپس پاسخ پایگاه داده را بصورت گرافیکی نمایش میدهد.

این مشخصه روشی جدید از تعامل با پایگاه های داده و صفحات گسترده را امکان پذیر می کند. حتی کاربران عادی قادر خواهند بود تصویرسازی و تجزیه و تحلیل داده ها را سریع انجام دهند. ارائه ی درست داده ها این امکان را به ما میدهد که اطلاعات را سازماندهی و درک کنیم.

پس بهتر است که در رابطه با فناوری های پیشرفته ی Tableau که این نرم افزار را منحصر بفرد کرده است بیشتر بدانید.

 

ماشین داده tableau ، طراحی شده برای داده های حجیم

نوآوری دیگر در این رابطه ماشین داده ی Tableau بوده است که به کاربران توانایی انجام تجزیه و تحلیل اد هاک داده های حجیم را در عرض چند ثانیه میدهد. ماشین داده فناوری هایی در رابطه با پایگاه داده و گرافیک کامپیوتر را تلفیق کرده و این امکان را میدهد که بطور بصری در داده های حجیم به صورت اد هاک جستجو کنید.

داده های بزرگ فرصت های بزرگی میآفرینند. وقتی ماشین داده را ساختیم بر طرح و الگوریتم های داده تمرکز داشتیم که این امکان را در Tableau فرآهم میآورد که عملکردی به سرعت فکر کردن داشته باشیم. در نتیجه شما براحتی میتوانید با تمامی داده های خود در لپ تاپ یا موبایل و یا .. کار کرده و در عرض چند ثانیه یا حتی کمتر پاسخ جستجوی خود را بگیرید.

نرم افزار هوش تجاری tableau

 

براحتی میتوانید با داده های خود کار کنید و هیچ نیازی نخواهد بود که حتی یک خط کد بنویسید. با عمل drag-and-drop نمودارهای مختلف را میتوانید ببینید. سپس نمودارهای خود را در قالب داشبورد یا story های مختلف در اختیار دیگران قرار دهید.کافی شما کسب و کار خود را بشناسید

نرم افزار هوش تجاری tableau

با این نرم افزار مستقیما با داده های خود مرتبط شده و تجزیه و تحلیل بروزی از این داده ها انجام میدهید که صرفا متکی بر قدرت انبار داده ه این نرم افزار است. براحتی میتوانید داده را وارد نرم افزار تبلو Tableau بکنید و از معماری پیشرفته ی آن بهره مند شوید. هر دو این کارها را میتوانید برای 2، 3 و یا حتی 10 منبع داده ی یا دیتابیس متفاوت انجام داده و آنها را با هم ترکیب کنید.

شما به دوصورت به نرم افزار متصل خواهید شد.در حالت لایو ، هر تغییری در دیتابیس رخ دهد شما می توانید تغییرات را در داشبوردهای خود ملاحظه نمایید.درحالت افلاین، ابتدا یک رونوشت از داده ها گرفته می شود و در بازه های زمانی مختلف داشبوردها بروز می شود.لازم به ذکر است که سرعت در حالت اول بسیار بالاتر از حالت اول است.

 

نرم افزار هوش تجاری tableau

این نرم افزار به شما این امکان را میدهد که با استفاده از داده هایتان، تصمیمات درست بگیرید. نگرش های متفاوت را در داشبوردهای تعاملی نشان دهید. اطلاعات و تحلیل های مورد نیاز را برجسته نمایید. مطالب معینی را به هم مرتبط کرده و چراجویی کنید. با استفاده از سرور مبتنی بر وب Tableau یا Tableau Online محتوا به اشتراک بگذارید.

 

نرم افزار هوش تجاری tableau

 

تجزیه و تحلیل بصری با یک کلیک

ابزارهای تحلیلی قدرتمند این نرم افزار براحتی در دسترس شما خواهند بود.فیلترهای داینامیک،ساختن انواع نمودارهای موضوعی،تحلیل های کلی و جزیی،ساختن داشبوردهای تعاملی و ...از امکانات این نرم افزار هستند. همه ی این کارها میسر است بدون اینکه نیازی به نوشتن حتی یک خط کد باشد.

 

تحلیل های آماری دقیق

با استفاده از این نرم افزار ، شما می توانید نیازهای آماری و تحلیلی خود را در کمترین زمان ممکن برآورده نمایید.حتی امکان فراخوانی فایلهای spss و sas داخل نرم افزار تبلو وجود دارد.همچنین شما به سرعت می توانید ,trend , forecast , time series , regression, anova , … را بسازید تا امکان استنتاج بهتر را برای شما فراهم سازد.

شما با نصب این نرم افزار می توانید تجزیه و تحلیل کنید، رگرسیون بگیرید، روابط را بیابید و .. تا به توانایی های این نرم افزار بیشتر پی ببرید. هیچ نیازی نیست که مدرک دکترای آمار داشته باشید حتی با یک مدرک دیپلم و در عرض یک روز یاد میگیرید که از آن چطور استفاده کنید.

 

مدیریت متاداده

نسبت به داده های خود سریعا و براحتی اطلاعات عمیق تری حاصل کنید. فیلدها را تغییرنام دهید و فرمت فیلدها را تغییر دهید. داده های خود را به چند حوزه ی متفاوت تقسیم کنید و یا چند حوزه ی متفاوت را با هم ترکیب کنید و براحتی خواهید توانست که داده های خود را به نحوی قابل درک با دیگران به اشتراک بگذارید.

 

 

ماشین داده - Data engine

وقتی میخواهید که بصورت آفلاین داده های خود را تجزیه و تحلیل نمایید و یا آنها را در حافظه بریزید ماشین داده ی Tableau امکان استخراج داده ها برای تجزیه و تحلیل ad hoc را در عرض چند ثانیه به شما میدهد. این ماشین ترکیبی از فناوری های پیشرفته در رابطه با پایگاه داده و فناوری گرافیک کامپیوتری است، بدین وسیله حتی پایگاه های داده ی حجیم نیز روی لپ تاپ و یا حتی گوشی موبایل تان قابل تجزیه و تحلیل خواهند بود. به عبارت دیگر شما نیازی به اتصال لایو به دیتابیس ندارید و صرفا با یک رونوشت از داده ها می توانید تجزیه و تحلیل را انجام دهید.

 

نقشه ها

نقشه های زیبا و تعاملی یکی از مشخصات جالب در طراحی این نرم افزار است. صرفا با داشتن یک فیلد استان،شهر یا فیلد جغرافیایی می توانید داشبورد خود را بروی نقشه نمایش دهید. زوم کنید، فیلتر کنید و یا جستجو نمایید؛ همه ی این ها در اینجا ممکن و آسان است. وقتی راجع به موقعیت های جغرافیای گوشه و کنار جهان اطلاعات مفصلی دارید براحتی میتوانید به سوالات پاسخ بگویید و دیگر مهم نیست که این سوالات راجع به کدهای پستی استرالیا هستند یا مثلا راجع به شهرداریهای کشور برزیل. این نقشه ها ، استانها و شهرهای ایران را نیز پوشش می دهد.

 

 

نظرات مشتریان ما

 

"انتخاب Tableau برای کارکنان و مدیران ما، اقدامی هوشمندانه بود. در حال حاضر تمامی کارکنان ما از تحصیل کرده های MBA گرفته تا دیپلمه های قدیمی از این نرم افزار استفاده میکنند."
Ryan Renner, Deloitte

 

"Tableau به ما کمک میکند تا توسعه ی بیشتری کرده و سود بیشتری حاصل کنیم. ساعت به ساعت و یا حتی دقیقه به دقیقه تولیدمان بیشتر میشود."
Will Bishop, Tesla Motors

 

"Tableau بهترین چیزی است که تا بحال در این دانشگاه از آن بهر برده اییم. فقط 10 درصد زمان صرف کار با نرم افزار و ساخت داشبورد میشود و 90 درصد باقی بطور کامل برای تجزیه و تحلیل داده ها باقی میماند. بازده کاری فوق العاده بالا رفته است."
Cindy Sedlacek, Cornell University

 

"با داشبوردهای این نرم افزار میتوانیم داده ها را نشان دهیم تا کسب و کار برای مدیران ارشد قابل رویت و فهم باشد. واقعا ما در اینجا به قدرت داده ها و اینکه چه میشود با آنها کرد ایمان آورده اییم."
Peter Gilks, Barclays

 

 

 

 

مشتریان Tableau