درباره ما - شرکت آماتک :: ارایه کننده نرم افزار Tableau
 

Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

 

 

 

 

 

 

داستان آمـاتـــــــــــــــــک

شرکت آمایشگران تجارت کامیاب (آماتک) با گرد هم آوری مهندسین مجرب و متخصص با هدف مشاوره و ارایه راه کارهای سودمند در زمینه هوش تجاری فعالیت خود را آغاز نمود این شرکت قصد دارد با جمع آوری و یکپارچه سازی دانش داخلی به کمک فن آوری های روز دنیا سهمی در رشد فن آوری در کشور عزیزمان "ایران" ایفا نماید. نگاه این شرکت به آینده تکنولوژی همگام بودن با روند رو به رشد آن است ، ما در تلاشیم علیرغم راه اندازی سرویس های جدید برای سازمان ها و ارگان های دولتی و غیر دولتی، در کاهش هزینه ها و بروز رسانی سیستم های قدیمی خدمتی در جهت رشد فناوری داشته باشیم.

 

چشم‌انداز آمـاتـــــــــــــــــک

ما در دنیایی که فناوری اطلاعات به سرعت زمینه های مختلف زندگی را تحت تاثیر قرار داده است، محصولاتی در حوزه های فناوری، شیوه زندگی و سلامتی ارائه می دهیم، تا در نگاه سهامداران، تحسین برانگیزترین شرکت در صنعت خود باشیم.

 

ماموریت آمـاتـــــــــــــــــک

کمک به مدیران ، مسئولین و صاحبان کسب و کارها در سراسر ابران تا توانایی و استعداد کامل خود را بروز دهند .

 

ارزش‌های بنیادین آمـاتـــــــــــــــــک

ما یکپارچگی، مشتری گرایی، خلاقیت و فعالیت های چابک و خلاق را به عنوان ارزش قرار داده و افراد با انگیزه و روحیه تیمی را مورد احترام قرار داده ایم.برنامه‌ی جهت‌دهی نیروی انسانی

تیم هوش تجاری آماتک در راستای افزایش بهره وری و دسترسی آسان مخاطبان به اطلاعات آموزشی نرم افزار هوش تجاری تبلو در حرکتی نو اقدام به راه اندازی سایت رسانه تصویری آماتک تحت عنوان AMATV نموده است.

 

چارت سازمانی آمـاتـــــــــــــــــک