ظرف چند ثانیه داشبورد های خود را به اشتراک بگذارید

داشبوردهای خود را در نرم افزار تبلو دسکتاپ Tableau Desktop ایجاد کنید، سپس آنها را بصورتی کاملا ایمن و آسان توسط نرم افزار تبلو سرور Tableau Server به اشتراک بگذارید. اجازه دهید دیگران با روشی کاملا نوین با داده های شما ارتباط برقرار کنند. کاری کنید که در کسب و کارتان، یافتن پاسخ ها، ظرف چند دقیقه، و نه چند ماه صورت گیرد.

به اشتراک بگذارید و تصمیمات مبتنی بر داده بگیرید

با استفاده از داشبوردهای تعاملی زنده روی مروگر و دستگاه موبایل تان، سازمان تان را هر چه قویتر نمایید. در پرتال شرکت داشبوردهایی تعبیه کنید و براحتی این داشبوردها را به اشتراک بگذارید.

توانایی استفاده از داده ها را برای همگان ایجاد کنید

با استفاده از نرم افزار هوش تجاری تبلو سرور Tableau Server ، کل گروه کاری شما قادر خواهند بود، براحتی از داشبوردهای داده تعاملی استفاده کنند. هنگامی که کارکنان می توانند در کل سازمان داده های خود را مشاهده و درک کنند، مشکلات را حل کرده و فرصت های جدیدی کشف می کنند.

به سوالات ،سریع و دقیق پاسخ دهید،زمانیکه به آنها نیاز است

فرقی نمیکند اگر پشت میز کارتان نشسته باشید و یا در یک جلسه باشید، براحتی میتوانید پاسخ سوالات را بیابید. داده ها را فیلتر کنید، داده های جدیدی را بیافزاییدو هرنوع داشبورد و گزارشی که موردنیاز است را بسازید. همه ی این کارها را با نرم افزار تبلو سرور Tableau Server میتوانید انجام دهید.

مدیریتی قدرتمند ایجاد کنید

داشبوردها و داده های خود را در تبلوسرور منتشر کنید تا تمام افراد تیم کاری شما بتوانند از آنها استفاده کنند. برای استفاده همگان منابع داده را تعریف کنید، متادیتا یا فراداده ها را اضافه کرده و فیلدهای داده و محاسباتی جدید، ایجاد کنید. بطور کلی کسب و کار خود را مجهز به یک منبع موثق واحد و ایمن نمایید.سپس برای هر کاربر و هر گروه سطوح دسترسی تعیین کنید تا بتواند داشبوردها را مشاهده کنند، تحلیل کنند، فیلتر کنند و …

معماری منعطف

نرم افزار تبلو سرور Tableau Server می تواند به انواع پایگاه های داده ی بواسطه ی ارتباطات زنده ،متصل شود و میتواند داده های شما را با ماشین داده ی فوق سریع خود استخرج نماید.

عدم نیاز به دانش IT

سهولت کاربری، تنها مختص کاربران تجاری نیست. نصب و نگهداری نرم افزار تبلو سرور Tableau Server سریع و آسان بوده و برای استفاده از این ابزار نیازی به دانش فناوری اطلاعات پیشرفته نیست.به عبارت دیگر، فقط کافی است شما با کسب و کارخودتان مسلط باشید و به راحتی می توانید از این نرم افزار استفاده کرده و داشبوردهای مدیریتی بسازید.

با نصب اپ اندروید یا IOS ، خواهید توانست از هر کجا و با هر وسیله ای که بخواهید به مدیریت داده هایتان بپردازید. تمامی داشبوردها بطور اتوماتیک برای تبلت های موبایل بدون نیاز به برنامه ریزی خاصی بهینه سازی شده اند. بسادگی با استفاده از تبلت و آی پد خود میتوانید با داشبوردها کار کنید.

آپدیت اتوماتیک

نرم افزار تبلو سرور Tableau Server می تواند براساس اسکجول یا برنامه زمانبندی مشخص، داده ها را بروز نماید و درصورتیکه ارتباطات قطع شود به شما هشدار داده میشود.

تجزیه و تحلیل در داخل نرم افزار

در نرم افزار تبلو سرور Tableau Server ، تجزیه و تحلیل داده ها و کنکاش در اطلاعات،برای کمک به کسب و کار شما می باشد. شما براحتی می توانید با داشبوردهای موجود کار نمایید. همچنین می توانید از انواع الگوریتم ها و روشهای نوین داده کاوی نیز استفاده نمایید.

نظرات مشتریان

“پیشتر خیلی از سیستم های هوش تجاری، کاربرد چندانی نداشتند چون واقعا استفاده از آنها سخت بود. ولی نرم افزار تبلو Tableau ابزاری است که هر کسی که کامپیوتر دارد میتواند با آن کار کند.”
“حال با داشتن اطلاعاتی که قبلا نمیتوانستیم بدست آوریم، هم اکنون میتوانیم به سوالات جواب دهیم.به عبارت دیگر هر نوع تجزیه و تحلیلی که بخواهیم انجام دهیم این ابزار انتخاب اول تلقی میشود.”
“ساعت ۹ صبح یعنی زمانیکه تازه شروع به کار کرده اییم خواهیم توانست اطلاعات مورد نیاز را در اختیار مدیران قراردهیم درحالیکه قبلا اینطور نبود و تا بعد از ظهر این کار طول میکشید.”
“بازده شرکت من به اوج خود رسیده است.”